توسعه فردی و آموزش کسب و کار

چرا این وبلاگ رو ساختم ؟ مقدمه ای برای کسب و کار

کسب و کار

روزی که داشتم این وبلاگ رو مخصوص توسعه فردی و کسب و کار میساختم ، همه فکرم این بود چه طور میتونم یک شروع هرچند کوچک رو برای خودم شروع کنم ، این بود که با کمترین داشته های خودم و برای اینکه از منجلاب فکری کمال گرایی بیرون بیام این وبلاگ رو شروع کردم تا اول از همه به خودم کمک کرده باشم و دوم اینکه بتونم توانایی هام رو به اشتراک بگذارم تا مسیر جدیدی برام شروع بشه.

چرا این وبلاگ مهمه ؟

این وبلاگ بر اساس تجربه های من در حوزه های کاری وب و بیزینس مارکت آنلاین استارت خورد و قراره تو این وبلاگ همه مسیر رو بر این هدف پیش ببرم تا بتونم مسیری که تجربه اش برام خیلی هزینه برد رو در اختیار دیگران قرار بدم.

درواقع این وبلاگ کسب و کاری ساده و روان کوچک من کمک میکنه تا به اندازه چند سال زودتر پیشرفت کنید و استارت کسب و کارتون رو با توجه به معیارهای خودتون راه اندازی کنید. 

اساسا معتقدم که بهترین کتاب ها و سمینارها و همایش ها تا وقتی تبدیل به نکته های آموزشی مخلوط نباشه ، اثر بخش نخواهد بود. معتقدم انگیزه دادن خالی به هیچ وجه به ما کمک نمیکنه به خواسته های دلی و علاقه های پنهان ترسناکمون بریم و میوه اش رو بچشیم. برای همین میخوام این وبلاگ شخصی ساده رو تماما کسب و کاری جلو ببرم تا با هم در کنار هم یک تیم با نتایج درخشان بسازیم و این زنجیره کمک کنه که اساسا هیچ بهانه ای برای بیکاری نداشته باشیم. 

 

تو این وبلاگ چی بدست میاری ؟

قلب روشنگری برای رسیدن به هدف

اینجا میخوام در بخش توسعه فردی کاری کنم که سرزمین و امپراطوری کوچک و بزرگ خودمون رو بسازیم و از شاخه به شاخه پریدن ها و تکرار کارهای بی اثر به یک استاندارد قابل عرضه به بازار کار تبدیل بشیم. 

در این وبلاگ من تجربیات خودم رو که سالها برام هزینه بر بوده رو در اختیارتون میزارم تا با بی نهایت کم کردن هزینه وقت و تجربه دوباره دینگ استارت افکار و ذوقتون رو روشن کنم تا دقیقا و دقیقا به خال هدف های زندگیتون حرکت کنید. 

اینجا تمام حرفام درباره کسب و کار و توسعه فردی به زبان ساده هست و از صفر تا صد مطالب رو براتون باز میکنم تا فردای روز بعد با همه فوت و فنی که یاد میگیرید کارهای بزرگی انجام بدید. 

هرجایی تو محتوا این وبلاگ احساس کردی که نیاز به پرسش و روشنگری بیشتر داری و یا نظری داری میتونی راحت بیان کنی تا جوابش رو برات بنویسم.

 

محتوای این بلاگ

چه چیزی یاد میگیری

تمام تلاش و هدفم اینه این وبلاگ ساده پر از محتواهای مفید و مفید و مستقیم و درجه یک مثل پادکست ، آموزش و راهکارهای طلایی برای راه اندازی کسب و کار و فروش اینترنتی ، محتوا نویسی درجه یک ، بازاریابی و برندینگ درجه یک و کاربردی و معرفی بازارهای سودآور مالی ، بدون یک کلمه اضافه گویی باشه.

محتوای این سایت مناسب همه سنین و مناسب همه اقشار مثل کارمندهای عزیز هست. پس برای نتیجه طلایی مطالعه کنید و بعد اقدام کنید. میتونم به صراحت بگم که قدم به قدم رشد رو احساس میکنید چون بر اساس مولفه هایی آموزش میدم که الان پولساز و موفقیت آمیزه. 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *